Legion (facut tot de americani, nu e serial britanico-asiatic ) e bun si foarte diferit de celelalte superhero shows datorita lui Noah Hawley, cel care e si showrunner-ul Fargo.

The Leftovers a inceput excelent. Sper sa aiba un final bun.