Legion (facut tot de americani, nu e serial britanico-asiatic) e bun si foarte diferit de celelalte superhero shows datorita lui Noah Hawley, cel care e si showrunner-ul Fargo.
The Leftovers a inceput excelent. Sper sa aiba un final bun.
Legion (facut tot de americani, nu e serial britanico-asiatic) e bun si foarte diferit de celelalte superhero shows datorita lui Noah Hawley, cel care e si showrunner-ul Fargo.
The Leftovers a inceput excelent. Sper sa aiba un final bun.