Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #18883 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    Ce ne-am cumparat azi - console

    Mafia III Collector's Edition pentru Playstation 4, de la Media Galaxy.

    Pentru 240 lei, sunt foarte mulțumit. Păcat că ambalajul exterior a ajuns destul de 'julit', iar cutia neagra e ruptă vreo 2cm pe partea stângă, dar conținutul e absolut genial.
    Attached Images Attached Images img_1455.jpg img_1452.jpg img_1456.jpg img_1457.jpg img_1458.jpg img_1459.jpg img_1460.jpg img_1454.jpg img_1461.jpg img_1463.jpg img_1462.jpg img_1451.jpg