cred ca cea mai faina editie de colectie pe care o am si eu, dupa cea de la witcher 3. chiar daca nu am player pt viniluri stiu ca am ceva "classy" acolo!

pacat ca nu sunt poze diferite, am aceeasi frumusete ebony si eu.

le: iti mai lipseste ghidul hard cover CE, foarte bine facut si ala.