Atat de nepotrivite mi se pare nivelele alea in oras, parca n-au nicio treaba cu lumea Mario, si sunt si realizate destul de prost ca stil artistic, inca de la primele imagini de acum cateva luni mi se pareau total gresite, si parca doar asta au aratat din el. Sper sa nu fie o portiune majora din joc.

Reply With Quote