Am bagat si eu cateva jocuri, am facut misiunea PVE, n-am apucat sa joc decat cu un singur caracter. Grenadele, superele si mele-ul se incarca foarte greu. Mele-ul am impresia ca doar il face pe adversar atent ca sa te rupa in doua. In PVP sa zic ca s-ar echilibra mai mult balanta la un 4 vs 4, mai ales in Osiris, carry-urile vor fi mai usoare zic eu daca se nimeresc 3 jucatori bunicei si al treilea trebuie carat. Iron Banner-urile cred ca vor fi mult mai sarace ca intensitate in 4 vs 4, raid-urile la fel ... Sper sa ramana activitati de facut in 6, cam asta era frumusetea la Destiny, comunitatea care crestea in urma acestor activitati de facut 3 sau 6. Vedem ce ne rezerva urmatoarea sesiune de beta daca mai e, sper sa vada problemele pe partea de PVP si sa nu ne lovim de ele si dupa lansare. Jocul pare promitator. Sper s-apuc sa mai trec si prin celelalte caractere. Ramane de vazut progresia in joc si update-urile armelor si armurilor cum va fi. As fi preferat si un mod Mayhem la cat de greu se incarca abilitatile.