Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
06-08-2017 13:46 #19147 SP
Member

Originally Posted by
ilie11
Da. Le avea un tip, cerea o lira/joc dimineata. Cand l'am vazut ca se pregateste sa plece i'am oferit 15£ pe toata cutia....
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ilie, toate astea le colectionezi sau le si vinzi ? cum ii zice la magazinul tau ?
As fi interesat de cate ceva.....