M-am jucat ieri vreo 10 nivele. Jocul este foarte misto, arata bine. Ma rog, asta s-a vazut si din gameplay videos, reviews etc. Dar se simte bine sa il joci si nu e asa haotic cum parea in filmulete cand jucau altii.
Nu am jucat XCOM, deci nu stiu cat de complex e pt veteranii genului, dar fata de Fire Emblem e mult mai fun. Insa preferatul meu pe o platforma Nintendo ramane Stella Glow, ca tactica si choice-uri pe care le faci.

Reply With Quote