Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #19356 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    The GOAT is here . De la emag, cu 400 lei.

    P.S. Comedie in 3 acte. Dati-o dracului de treaba, ca avea dreptate Templier cand vorbea de limitarile anumitor useri de pe forumul asta. Voi va dati seama?! Am ajuns sa-i dam dreptate lui Templier, ffs.
    Attached Images Attached Images comedie1.png comedie2.png comedie3.png fotografie3298.jpg