The GOAT is here. De la emag, cu 400 lei.
P.S. Comedie in 3 acte. Dati-o dracului de treaba, ca avea dreptate Templier cand vorbea de limitarile anumitor useri de pe forumul asta. Voi va dati seama?! Am ajuns sa-i dam dreptate lui Templier, ffs.
The GOAT is here. De la emag, cu 400 lei.
P.S. Comedie in 3 acte. Dati-o dracului de treaba, ca avea dreptate Templier cand vorbea de limitarile anumitor useri de pe forumul asta. Voi va dati seama?! Am ajuns sa-i dam dreptate lui Templier, ffs.