Am reusit si eu sa pun mana pe un Nintendo Switch de la Auchan Vivo din Constanta.
Doar acolo am inteles ca e oferta.
Pretul a fost 1000 lei redus de la 1200
A mers un coleg acum juma de ora si mi-a cumparat. O pune maine la Fan Curier.

Merci eastbason de pont.


Sent from my SM-G955F using Tapatalk