Fenomenal jocul, puteti sa il cumpărați cu incredere.
Si cum zicea cineva pe reddit: Nintendo vor concura cu ei înșiși anul acesta pentru Game of the Year.
Singura mea grija este ca va trebui să așteptăm ani buni ca să primim următorul joc Mario.
Fenomenal jocul, puteti sa il cumpărați cu incredere.
Si cum zicea cineva pe reddit: Nintendo vor concura cu ei înșiși anul acesta pentru Game of the Year.
Singura mea grija este ca va trebui să așteptăm ani buni ca să primim următorul joc Mario.