Sincer sa fiu, pe mine nu m-au impresionat chestiile astea. Sunt prezente in atatea alte jocuri chestii de genul asta incat nu mi se pare nimic iesit din comun aici. Acum ca ti se pare atentie la detaliu ca atunci cand lasi jocul in idle personajul face nu stiu ce, gen se relaxeaza stand pe spate, deja coboram stafeta cam mult. Indraznesc sa spun ca unele nivele nu sunt atat de reusite, am ajuns la al 12-lea, iar pana acum au fost 3 care mi s-au parut chiar slabe. Ma rog, din 12 nu e rau deloc, insa nu m-a dat absolut nimic pe spate pana acum.