Eu am jocul si e super. Imi place la nebunie. As fi dat pe el si de 3 ori cat face in prezent.

FIFA e PEGI 3 si de vreo 7-8 ani se pot cumpara fifa coins in UT. Si se trezesc belgienii ca Star Wars BF 2, care este PEGI 12, e joc de noroc. Hai lasa-ma mai belgienilor, va dati crocanti ca sunteti la Bruxelles si va faceti de cap. Sa-l interzica in Belgia si cu asta basta, daca atata ii duce capul. Nici un alt stat membru UE nu a ridicat aceasta problema.

Star Wars BF2 contine campanie offline, deci e normal sa puna un pret pe joc si sa nu fie free-to-play cum am vazut pe aici ca vor unii, moka. 60 de euro este un pret mic pentru tarile din vestul Europei. Nu poate sa-l vanda acolo cu 60 de euro, iar in estul Europei sa-l vanda, de exemplu, la jumatate de pret.

Va convine pretul bine, nu va convine nu cumparati jocul si gata, nu e obligatoriu sa-l cumparati. Va puteti uita pe youtube la walkthrough-uri Star Wars BF 2 ca la un film la cinema. Umpleti topicul numai cu plangeri de tot felul, care oricum nu au niciun efect. Vad aici numai ca EA sunt nu stiu cum.

Dar cand se lanseaza un film Star Wars pe Blu-Ray la pretul de 150 lei, nu mai face lumea atata garagata, ca asteapta sa-l ia de pe torenti moka. Ma intreb daca acest joc se putea lua de pe torenti si juca in multiplayer online, toata lumea era fericita?