Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
Pai atunci poate ne luminezi si pe noi cu un joc recent original si extraordinar de la alt producator.

Pe langa asta ti-am pus sus o lista cu jocuri noi scoase de Ubisoft.
nu-mi pasa de far cry 5, jocurile ubisoft sau conversatia voastra, dar am vazut ca ai zis "Ubisoft sunt singurii.... jocuri originale"

the ****? Ubisoft face parte din trioul de publisheri care fac jocri la banda rulanta mediocre pentru masa de mediocrii, EA, Activision & Ubisoft
vrei exemple de jocuri originale adevarate?
sa ne uitam la anul 2017:
Persona 5, Horizon Zero Dawn (bate Ubisoft la propiul fromat, open world), Nier Automata, Nioh, Resident Evil 7 VR, Yakuza 0/Kiwami, Gravity Rush 2 etc. toate jocurile astea sunt 100% diferite, de la Atlus/Sega, Sony, Capcom, Square Enix, Koei Tecmo, ai auzit in viata ta de publisherii astia? sau stii doar EA jocuri sport, Activision Call Of Duty & Destiny si Ubisoft jocuri open world Assassin's Creed, Far Cry Wildlands, multiplayer For Honor, R6S, Division, numeste tu un joc de la Activision, EA sau Ubisoft care se compara cu ceva de genul noului God Of War, Spiderman, Days Gone, Death Stranding, Detroit, The Last Of Us 2, Ghost Of Tsushima, vrei jocuri originale? SONY