Sunt si eu eT fumator de aprox 1 luna de zile. Buna treaba tigarea asta. Simt ca ma ajuta sa ma simt mult mai bine. Am citit tot forumul, de la inceput pana aici. Am invatat multe si din forum si din putina experienta cumulata. Am mai multe tipuri de tigari, am inceput cu una ieftina luata de pe okazii cu 60 ron si am ajuns sa investesc destul de mult in acest "hobby". Ultima tzeapa mi-am luat-o azi, cand mi-a sosit marfa proaspata de pe e-cigs.co.uk. O pipa defecta, dse901 copie, si lichid johnson creek care numa aia nu cred ca e. Mi-am luat 4 sticlute de jc si alte 2 sticlute no name. Toate cele 6 sticlute arata la fel (difera eticheta) si cele pe care scrie jc nu au eticheta ca pe situl johnsoncreeksmokejuice.com. Comandasem 6 arome diferite dar degeaba...pe etchete scrie aromele (diferite) dar in sticlute toate sunt la fel, nici o diferentza (ati mai luat careva jc? cum a fost) ce-a pe care scrie chery difera dar f putin. O fi tzeapa? Sunt tare nemultumit de faza asta, mai ales ca sunt destul de scumpe.