Se merita! Eu chiar as vrea sa facem un team romanesc...
Poate putem participa la ceva qualifiers.
https://www.facebook.com/Nintendo/vi...7543487663431/
Se merita! Eu chiar as vrea sa facem un team romanesc...
Poate putem participa la ceva qualifiers.
https://www.facebook.com/Nintendo/vi...7543487663431/