Originally Posted by n0madgamer N-am participat la asa ceva pana acuma, dar daca ne strangem de o echipa de patru, putem incerca aici https://play.eslgaming.com/splatoon/global Cam din scurt. Pe 24 MAR vad ca sunt primele, nu cred ca ne strangem. Pe 31 MAR se poate sa fiu plecat intr-o delegatie, dar o sa am Switch cu mine (ca e usor de carat . Daca am WiFi bun la hotel, I'm in!