Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Single post: Clubul Xbox 360

  1. #3882 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by mosorwvlad View Post
    Mi-am luat si eu un xbox, si treaba e in felu urmator pe consola scrie asa 12V - 12, 1A si pe caramida scrie 12V- 14,2A e jasper sau nu este ???
    ...vezi că nu-i bine. Ai luat-o nouă? Așa trebuie să scrie pe cărămidă (vezi poza):

    Cum se conectează la consolă? Are două cleme pe lateral? Sau e simplă?

    Consola e jasper (verifică, vezi..corespunde?):
    Attached Images Attached Images jasper-1.jpg xbox360_model_guide.jpg