Niciodata in viata mea, si sunt consternat cand zic asta, nu am jucat un joc atat de prost, sau ca sa ma exprim mai corect, o exclusivitate atata de proasta.
Imi cer scuze, stiu ca de multe ori arat cu degetul useri ai acestui forum care sterg pe jos cu un joc dupa ce vad 1 trailer, dar dupa ce am jucat mizeria asta, trebuie sa imi exprim consternarea undeva.

Grafica de 2 bani, control defectuos, low fps, animatii mai proaste decat in Kingpin de acum 20 de ani, charactere development zero, AI retard si lista continua.

Pai bai Microsoft, imi pare rau, v-am aparat si probabil va voi mai apara in continuare ca un dobitoc, ma voi certa cu prieteni pentru voi, voi lua avertismente pe forumuri, dar daca asta este raspunsul vostru la capitolul exclusivitati, mie imi e rusine de mine insumi si in acelasi timp de rusinea voastra.

Nu stiu ce trebuie sa se intample la E3 2018, nu stiu de ce o companie cu atata potential financiar alege sa sarbatoreasca mediocritatea si nu inteleg de ce dau voie la asemenea mizerii sa iasa pe piata si sa ii reprezinte.
Eu daca lucram ca si QA Manager sau whatever orice pozitie care sa reprezinte Microsoft ca si imagine si vedeam mizeria asta, stiind ca ma reprezinta, renuntam la ea.
Ia duceti-va voi cu scarba voastra de joc si reprezentati voi ce platforma vreti. Decat asa ceva mai bine nimic.

Pacat, sa ai cea mai puternica platforma de pe piata si posibilitatea sa dezvolti jocuri pe o bestie ca Xbox One X si tu sa vii cu mizerii din asta ordinare... mare pacat.
N-am cum sa-i mai apar, nu mai am argumente de nici un fel. Momentan.