Quote Originally Posted by Darthstone View Post
Aceeasi impresie mi-a lasat si mie. L-am jucat singleplayer sa vad povestea mult laudata si e meh. Abia am asteptat sa il termin sa nu ma mai intorc la el, pt ca multiplayer e vai mama lui, boring, haotic, urat. Mi-a pus capac, n-as da un ban pe seria asta atata timp cat recicleaza anual acelasi stil, grafica, si mp. Cand se dovedeste a fi diferit poate ii acord atentie, asa cum am facut cu AC Origins. Aparent asa sunt toate COD de la MW incoace. Grafica e jale, sunetul armelor e praf parca ar fi niste pocnitori sau pistoale cu capse, parca e un joc pt copii de 12 ani. Jocul evident are fanii sai insa nu ii pot intelege de ce le place atat de mult mediocritatea, si cand zic mediocritate ma refer la multiplayerul seriei, pt ca sunt convins ca, campania singleplayer e interesanta la unele jocuri din serie. Battlefield e la ani lumina distanta, atat dpdv al calitatii cat si al sunetului, graficii, si multiplayerului.
Nu sunt fan COD ....probabil ultimul digerat fara nici un fel de gastrita a fost CoD World at War ..insa sunt curios daca totusi exista ceva shooter pe placul tuturor in MP

Sent from my SM-N950F using Tapatalk