Nu am jucat jocul si nici nu-l voi juca vreodata, nefiind genul meu, dar cand vad cu cata patima aparati cate unii un joc/sistem/produs/samd, imi vine sa ma arunc de la etaj.

Chiar la asta s-a ajuns? Nu-si poate spune cineva parerea personala despre un anume produs, pentru ca-i sar fanaticii acelui cult in cap?

Fiecare om are dreptul la o parere personala, pe care o poate spune fara probleme pe acest forum (de gaming) MAI ALES dupa ce a dat bani pe acel joc. E dreptul si parerea lui. Nu cred ca e nevoie de 2 pagini de contre pentru a incerca sa-i demonstrati ca de fapt voi aveti dreptate si el nu.

Daca voua va plac texturile alea din era PS3/X360 pe PS4 Pro si Xbox One X (nu stiu daca jocul este si pe Xbox, vorbesc ipotetic), ba chiar le apreciati si ridicati in slavi, este foarte bine.
Alte persoane, printre care si eu, prefera ca partea grafica sa evolueze cu hardware-ul. Daca un joc are grafica de X360, lasa-ma sa-l cumpar pe X360 si sa-l joc acolo. Daca iese pe current gen, sa arate ca un joc actual.

Trebuie sa va invatati sa acceptati si alte pareri, mai ales de la un coleg forumist cu care impartasiti aceiasi pasiune pentru jocuri.

Din fericire, suntem cu totii diferiti.