Media Galaxy vroiam de mult sa intreb dar tot uit sa postez... pe cand o aplicatie mobile similara cu a concurentei?
Ar fi extrem de benefica, eu mereu cumpar jocuri de la voi si nu numai jocuri, dar este de 500 de miliarde de ori mai incomod sa intru mereu pe site, cand imi ramane logat la cont cand nu, nu are interfata extrem de user friendly site-ul vostru pe telefon etc... din partea cealalta in maxim 5 secunde am comandat/platit ce vreau, imi ramane cardul frumos acolo deci totul este la 2 touch-uri distanta din aplicatie.

PS: Adevarul adevarat, mi-as dori din suflet sa sustin gameshop-urile dedicate existente in Romania, ca sunt cateva si incearca si ei dar...na, ca mereu plang cand ma duc prin alte tari si vad gameshop-uri dedicate pentru gaming si atat, nu telefoane, cantare, hoverboard-uri si printre altele... si jocuri, dar cand ii sun si aud caseta cu "furnizorul" si cu cele 2-3 saptamani de delay, mereu si mereu... fara exceptie, mi se ia si asta este, nu mai cumpar de la ei.
Nici unul, dar nici macar unul si nu dau nume, nu este pregatit ca si gameshop cu un AAA gata de livrare in ziua lansarii, lucru care conteaza foarte mult daca vrei sa cresti.
Chiar si daca sunt si cumva rausesc sa aiba in stoc cateva bucati in ziua lansarii, au sedii din astea dubioase prin tara... prin cate un oras departe de tot si doar acolo, dureaza mereu de apare alt joc pana vine coletul...oricum, concluzia e ca nu se poate, pana nu se extind in cateva orase mari din Romania ca sa circule marfa mai repede nu au nici o sansa.
Pana-mi vine mie la Constanta un colet de la Oradea sau de la Cluj ... mai adaugi si o saptamana minim de delay pentru ca "furnizorul"...e greu, e un business frumos dar este greu daca nu ai bani de investitii masive ca sa te extinzi, normal ca prefer sa ma duc la MediaGalaxy la parterul blocului si sa dau 30 de lei in plus dar sa am jocul day one.