Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
Hai sa vedem daca merge functia de report, ca aia de ignore nu merge.
Degeaba dai ignore unei persoane ca nu dispare total din viata ta asa cum ar trebui... tot vad ca a scris, nu si CE a scris, dar vad ca a scris si fara exceptie scrie o prostie si ma face mereu curios sa dau view post ca sa vad daca e una mare sau foarte mare.

Fara a-i diminua in mod nejustificat meritele (grafica frumoasa, elemente RPG etc.), jocul acesta ESTE un grindfest. Paradoxal, pot sa spun asta fara sa fi jucat o secunda. In momentul in care ai in meniu un tabel numit "Time Savers", inseamna ca jocul respectiv este astfel conceput incat tu sa pierzi timp facand acelasi lucru de un numar absurd de ori ca sa poti avansa. Alternativa stim care e - bani reali. Stii despre ce vorbesc, tin minte ca intr-o discutie anterioara ziceai ca te-ai confruntat cu o chestiune similara in Forza. Nu indraznesc sa vorbesc in numele colegului caruia i-ai raspuns, dar imi imaginez ca s-a referit atat la grind-ul ala obositor caracteristic jocului, cat si la optiunea "Time Savers", care te invita sa platesti si sa scapi de efort.

In concluzie, pe de o parte, avem un grindfest, iar pe de alta parte, avem balenele, oamenii care deschid fericiti portofelul. Grindfest - balene. Doua cuvinte potrivite pentru acest joc. Nu inteleg unde vezi eroarea.

Chiar nu mai poate nimeni sa vorbeasca nimic pe forumul asta? Daca zice cineva ceva rau despre orice, ABSOLUT orice, sari in sus. Pe de alta parte, e OK sa imi atragi mie si altora atentia ca nu avem conturi PS pe Romania, nu suntem nationalisti, nu suntem dispusi sa dam cate 260 de lei pe un joc etc. Pe thread-ul cu Spider-Man, te-ai plans ca e overrated. Iti doresti pace si armonie, oameni cumintei si aptitudinea de a fi unica persoana de pe forum in masura sa critice ceva? La inceput, ti-am inteles punctul de vedere, dar imi e din ce in ce mai greu sa imi dau seama ce iti doresti.