Am dat peste 2 tipi care campau, i-am atacat si dupa ce l-am omorat pe unul dintre ei, am continuat sa trag dupa celalat. Baietii aveau ceva sticla pus pe o improvizatie de pat, cum am spart sticla s-a spart si era plin cu alcool, care s-a inprastiat pe foc, dupa care a inceput sa ia foc totul in jur incet incet. Si am stat un pic sa ma holbez ca ce foc au reusit sa faca baietii.

Focus se tot raspandeste si ajunge la un cort, i-a foc cortul, aproape ca arde tot materialu textil. Dupa ce se opreste focul, am ramas uimit si am apreciat jocul si mai tare si trebuie sa ii felicit pe baietii care au lucrat asa de mult pe acest proiect sa avem parte de experienta asta. Deci totul a ramas carbonizat in urma focului, chiar si tipul care a murit a fost carbonizat, cortul, iarba a ars, etc, demult nu am vazut asa detalii intr-un joc. In alte jocuri in care mai pot lua foc elemente din joc, mai mult isi schimba culoarea in ceva mai negru si e "ars".

Si asa ca o mica paranteza, cred ca in Witcher 3 ( pe vremea lui ) am mai fost asa captivat de lumea creata care sa ma faca sa ma holbez la peisaje si la ce se intampla in jurul meu, de multe ori mi se intampla sa fiu total hipnotizat si sa nu iau pe drumul cel bun cand sunt intr-o misiune, am si reusit sa esuez la doua questuri in felu acesta