madskills: esti user vechi, dar nu inteleg cum ai reusit doar 181 de posturi in aceasta "comunitate unde instinctul de turma este la fel de pregnant ca mirosul de rahat". Noi, fata de altii, am incercat sa mergem pe "freedom of speech", sa spuna fiecare ce crede, sa nu stam sa cenzuram. Daca marea majoritate e multumita de joc (asa cum dealtfel sunt si "criticii"), asta inseamna ca e efect de "turma"? Nu te mai poti bucura de un lucru bun, doar pentru ca vrei sa fii diferit? Pe de alta parte, eu as spune ca observ in ultima vreme o altfel de turma, si anume cea a nemultumitilor. Carora oricum nu le place nici-un joc, nici-o companie nu e OK, totul e de rahat... Posteaza doar hate si atat.

So, din punctul meu de vedere, ambele "turme" au dreptul la libera exprimare. Doar ca o sa va rog sa o faceti fara sa-i jigniti pe ceilalti. Respecta si vei fi respectat. Otherwise, e pe sistemul "semeni vant, culegi furtuna".

Nu comentez despre joc intrucat nu il am. Iar eu nu mai platesc de mult full price pentru jocuri (mi se par super expensive fata de ce pot face cu banii dati pe jocul respectiv in real life, in Romania). Sorry.

P.S. mladin86: Vad ca tu stai si "mai bine" decat madskills. Din 2010, ai reusit 23 de posturi. Din care ultimul este impresionant. Sad, but true!