Pt cei avizati in domeniul asta, ce metode am sa folosesc component daca vreau sa fac un upgrade la un tv mai nou. Observ ca modelele astea noi nu prea au toate conexiunile/intrarile pe care mi le-as dori.
Pt cei avizati in domeniul asta, ce metode am sa folosesc component daca vreau sa fac un upgrade la un tv mai nou. Observ ca modelele astea noi nu prea au toate conexiunile/intrarile pe care mi le-as dori.