Single post: Un TV nou pentru consola mea!

  1. #834 SP
    Member dragosbc's Avatar
    Buna seara .multumesc de sfaturi.
    Da a început să se vadă mai bine /poate m am obisnuit eu cu el.
    Dar am o mica /mare problemă am inteles ca e o problemă la oled cu banding la gri

    Va rog sa ma.ajutati veincare se pricep mai bine daca trebuie sa schimb sau Nu tv ul.

    Sau ce solutie.sa.gasesv pt a corecta aceasta problema

    Atasat poze

    O recomandare daca sa cer schimbarea cu un alt tv sau sa raman cu acesta

    Is mai pronunțate pungile si distanta intre ele in realitate
    Is mai închise la culoare
    Djngile au cam 15 20 cm lățime și pe toată înălțimea tv ul
    Doar o parte de 15 20 cm din partea dreapta nu are acele pete
    Va rog un sfat

    Tv ul a fost luat de la carafour
    Multumesc
    Attached Images Attached Images 15421439561565933717785183538764.jpg