Buna seara .multumesc de sfaturi.
Da a început să se vadă mai bine /poate m am obisnuit eu cu el.
Dar am o mica /mare problemă am inteles ca e o problemă la oled cu banding la gri
Va rog sa ma.ajutati veincare se pricep mai bine daca trebuie sa schimb sau Nu tv ul.
Sau ce solutie.sa.gasesv pt a corecta aceasta problema
Atasat poze
O recomandare daca sa cer schimbarea cu un alt tv sau sa raman cu acesta
Is mai pronunțate pungile si distanta intre ele in realitate
Is mai închise la culoare
Djngile au cam 15 20 cm lățime și pe toată înălțimea tv ul
Doar o parte de 15 20 cm din partea dreapta nu are acele pete
Va rog un sfat