Quote Originally Posted by TiBiKiMiR View Post
Cum adica cand se termina liga Synthesis? Imi poti explica mai exact despre ce este vb te rog?
Te salut ,

Fiecare liga noua dureaza 12,13 saptamani ,pe urma vine alta,exemplu inainte de synthesis a fost betrayal , liga standard de acum contine si betrayal , cand se termina synthesis ,toate caracterele pe care le ai in liga asta o sa fie mutate in liga standard .Cand apare liga noua si vrei sa te joci iti trebuie caracter nou , daca nu ai mai jucat niciodata ,iti recomand sa iti faci caracter pe liga standard .

O zi buna .

---------- Post added 01-04-2019 at 08:32 ----------

Quote Originally Posted by 077danyel View Post
Nu am început la jocul asta dar daca vrea cineva sa jucam co op as fi interesat
Am vazut ca e foarte apreciat o sa ii dau o sansa (ps4)
Te salut ,

Am niste sfaturi asa ca de inceput , te poti uita pe youtube sau unde doresti la multitudinea de builduri aferente claselor din joc , daca gasesti unul care iti place , pagina web poe ninja este bun daca vrei sa copiezi buildul .
Evident ca poti sa nu te uiti la nimic si sa incerci , dar cand o sa vezi pagina cu skiluri/pasive din joc o sa te simti coplesit , probabil , poti sa faci si singur ,dar exista seansa sa nu pui punctele unde trebuie si sa nu mai poti termina povestea sau sa te joci pe harti sau orice activitate care necesita un lvl mare .