Da. Ai dreptate. Il joc si ca pe FIFA dar si diferit (in testare pentru ca stilul FIFA cumva e automat la mine) si nu mi se pare chiar atat de diferit.

Nu spun ca nu este, spun ca asa cum joc eu, ma acomodez foarte usor si nu am probleme in a juca in stilul meu.

In demo am jucat si cu Man Utd si cu Barcelona si cu Liverpool. Si am avut surpriza sa vad, spre ex, la Messi, ca pe 0 asist la sut, rata in ultimu hal obligat, cumva, pentru ca am avut o faza in care eram literally singur cu poarta goala, in careul mic si a dat mult peste poarta, cand eu abea am atins butonu de sut.

Faza cu intampinat mingea, e la fel si la FIFA. Si fac asta si aici, doar ca da, poate pentru ca nu este "legata cu o ata invizibila", de multe ori desi am avut directia corecta si mergeam cu jucatorul spre minge (asta si ziceam) trecea milimetric de jucator doar pentru ca asa voia jocul.

Ma rog. Important e sa ne placa si sa ne faca sa-l cumparam. Iar pe mine, cel putin momentan, dupa app 10 meciuri de demo, nu m-a facut sa-mi doresc sa-l cumpar, comparativ cu FIFA 19 sau chiar cu PES 19.

Si repet, din pacate dupa discutia de zilele trecute, imi facusem anumite sperante/asteptari pentru momentul in care voi scadea nivelul de asistenta, nu neaparat complet, dar pe cat mai mic si am ramas dezamagit de faptul ca default era pe cel mai mic, putand doar sa-l elimin complet.