Prietene, ati vrut capitalism. Saturati-va de capitalism acun.

Nu intereseaza pe nimeni daca tu nu ai sau iti amanetezi casa ca sa-ti iei consola... draci baltati.

Preturile nu se stabilesc in functie de ceea ce vrei tu. Sunt altele criteriile, pe capitalist il doare fix in fund ca suntem noi saraci, sa fie clar.


Sent from my iPhone using Tapatalk