@JohnnyUSA> Capitalismul de care spui tu si imi (ne) dai lectii, va muri subit daca lanseaza o consola la 1000 euro. Mai vorbim pe subiectul asta peste un an si ceva. Nu era vorba de a nu-mi permite, ori ca altii sa nu-si permita a cumpara o consola de 1000 euro, ci o aluzie la indivizii fara pic de minte, care au o drama de bani, o investesc prosc, apoi produsul cumparat cu acei bani il amaneteaza. Revenind la consolele viitoare, intrebarea era daca merita acei banuti. Or fi nemtii mai prosti si nu cunosc valoarea unui ban investit intr-o consola puternica, ori de la un anumit pret incolo, nu se mai numeste consola ci un pc exclusiv Sony ori Microsoft, caz in care exista alternativa?