Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
De unde stii? La ce note a primit, as zice ca este mult peste medie si ca este un joc chiar bun.

Singura "problema" e ca e genul de joc hate it or love it. Deci daca nu-ti place/nu te atrage, nu inseamna ca-i joc degeaba sau prost.
Era o parere personala, eu nu am nevoie de notele altora sa decid daca e bun sau nu, la fel pot sa spun si eu, Daca pe voi va atrage nu inseamna ca e un joc bun, astept day 1 sa va vad pe toti ca l-ati cumparat, si nu e ceva de discutat, daca nu va convine parerea mea personala nu bagati de seama, doar ca mie asa mi se pare acest joc.
Sper sa fie asa bun pe cat se lauda, mi-e dor sa joc un joc bun, tot le cumpar si dupa cateva minute le pun jos, poate am imbatranit eu si trebuie sa ma las de jocuri