Nu mi-am facut sperante prea mari pentru el de cand l-am vazut, era de atunci destul de clar cam ce fel de joc este, si anume pe acelasi calapod ca precedentul. Payback l-am incercat abia la EA Access pentru ca, efectiv, nu ma atragea, si am avut dreptate sa nu il cumpar. Pacanale la upgrades si alte cele...bleah. Prost gust, nu altceva.

@razvanrazy Nu stii cat ma bucur ca ai zis de faza cu alergatul de colo colo pentru curse. Deja imi era scarba de orasul anost si plin de "incepatori" care intrau deliberat in tine in putinele momente in care erau pe strazi. De asta am si folosit fast travel in draci, pana cand am abandonat de tot. Nu mentionez actingul care era gen "amateur hour".

Nu mai am sperante ca aceste NFS-uri care ies acum sa rupa gura targului cand vina vorba de personaje, poveste, acting, chiar si coloana sonora etc. Nici grafic vorbind nu mai astept pentru ca oricum ei au "avantajul" de a face un joc ce se bazeaza pe viteza, so...in cele mai multe cazuri nu vei fi atent sa observi neajunsurile. Eu mi-am pierdut orice fel de speranta. Cred ca si daca ar face un remake sau chiar remaster la Underground 1 sau 2...tot ar reusi sa strice cumva.

Codemasters, help!