Quote Originally Posted by seba890 View Post
Cand esti in "free roam" apesi L1 (busola), D-pad down (sa te uiti la BB), apesi patratu si incepi sa legeni gamepad-ul
Da, fix cand am iesit din baza, cand am repornit jocul azi, mi-a spus asta. Deci nu ajunsesem inca