Si eu mai fac livrari secundare doar daca se intampla sa merg oricum in directia aia, altfel nu. M-au tinut tot pana prin episodul 6, de-aici devin oricum ceva mai dificile alea main asa ca ai cu ce sa-ti ocupi timpul