Culmea e ca lumea da reviews de la cei 2 indivizi ca fiind pe bune si spun altora sa stea departe de joc din cauza lor.

Back on toppic, am ajuns la chapter 5 dupa ce mi-am rupt din suflet si nu am mai facut livrari la chapter 3, desi mai erau o gramada (sunt curios daca se termina efectiv).

Foarte interesant si diferit Chapter 4 si sunt curios ce ma asteapta acum, pentru ca am un drum lung de facut

Btw, 31h and counting