Quote Originally Posted by asperas View Post
In tinpul domniei Matrozului Chior era Romania asa de divizata! Gunoatele de la Partidul Delapidatorilor Liberi au devenit PNL in loc sa infunde in marea lor parte, puscariile ! Plavanu de Ioha cu secu vechi i-au scos din joc pe Barna+USR recte secu nou ( Coldea) cu Dosarul pus la mezat pt ca mai apoi sa fie scos pt santaj ! DNA stie..crapati ba odata si lasati tara asta in pace! Dintre un mut si 0 barat chiar nu pot alege deci imi voi pastra votul!
La cum ai scris, initial m-am gandit ca ti-a spart Cristoiu contul. "tinpul", "gunoatele", "recte". Insa dupa cum ti-ai batut joc de limba romana, cred ca nici macar Cristoiu nu putea coborâ atat de jos... Anyway, fyi, faptul ca iti vei pastra votul inseamna +1 pentru Dăncilă. So, congrats!
Quote Originally Posted by sandrino3867 View Post
E incredibil ! Au trecut 30 ani de la asa zisa revolutie si poporul asta e din ce in ce mai cretin, si aici ma refer la ambele tabere. Unii sunt prostiti cu mici, bere, ulei si zahar iar altii sunt prostiti si manipulati (foarte usor) pe facebook si forumuri. Sincer sa fiu mi-e scarba sa mai traiesc in tara asta. Eu nu votez cu niciunul asa ca nu incercati sa ma faceti comunist, psd-ist sau Iohann-ist. Le dau m..e la amandoi.
P.S. luati exemplu de la unguri si polonezi, popoare adevarate, felicitari lor.
Toți suntem niste cretini, multumim. Iar tu esti prea scarbit, asa ca iti voi spune si tie ce i-am transmis lui asperas: faptul ca nu votezi cu niciunul inseamna +1 pentru Dăncilă. Si daca iese ea, cel mai probabil o sa-ti iei "m...a" inapoi intr-un fel sau altul, doar pentru ca tu "nu esti manipulat si nici prostit". Fericitule, care probabil ai votat cu UDMR. Sau Cumpanasu...
Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
Gata, am votat.
Veorica iti multumeste. Dar macar tu ai votat... Si Dragnea iti multumeste (de-abia asteapta amnistia).