L am terminat aseara,platinum acum,pentru mine este goty,a fost o experienta deosebita,nu am mai avut de cativa ani buni un joc la care sa ma gandesc constant.
L am terminat aseara,platinum acum,pentru mine este goty,a fost o experienta deosebita,nu am mai avut de cativa ani buni un joc la care sa ma gandesc constant.