Stiu ca glumesti
Am vazut doar apocalypse now si 2001:A space odyssey, stalker e pe lista de ani buni dar stiu ca e foarte lung, cat despre anime , nu am vazut nici macar unul dintre ele, dar am sa incerc, momentan ma lupt cu cowboy bepop, este genial, timp mai mult daca ar fi
Iti recomand into the heart of darkness de Joseph Conrad, e la baza apocalypse now si spec ops the line daca ai jucat.


Reply With Quote