Salut, niste sfaturi despre cum cititi o carte ? Adica mi-as place sa citesc mai mult dar nu stiu, parca "obosesc" si uit rapid ce am citit, asa ca daca aveti ceva "secrete" sau niste sfaturi despre felul in care cititi...