• Bright Memory Infinite e facut de un singur developer, un chinez? WTH? Paaai, arata foarte bine, ce sa zic, mai ales cu ciudatenia de combinatie... guns and swords, and cars!
  • Dirt5: Hell yeah! Parca mai trebuie un pic lucrat, dar me wants.
  • Scorn: imi place design-ul, reminds me of Alien hybrids or something. Tare mult mi-as fi dorit un pic de gameplay.
  • Chorus Rise as One: OMG, my kind of game. I'm too hyped about this. Love it. Dar din nou, tare zgarciti cu gameplay-ul.
  • Madden NFL: not my style.
  • Vampire the Masquerade Bloodlines 2: am mixed feelings about this, dar sper sa ma surprinda. Are locuri unde zici ca-i joc din 2010, si te trazneste cu ceva super wow.
  • Call of the Sea: no feelings about this. Not yet.
  • The Ascent: me likey, dar e genul de indie pe care il iei cu 2-3$, sau il primesti moka
  • The Medium: hmm... what is this? Gata, am aflat mai multe din interviul de dupa. Nice. Horror & mistery. Practic joci 2 games in 1 facand switch intre lumi.
  • Scarlet Nexus: din nou, un joc pe gustul meu. DMC style, dar mai manga. Me wants.
  • Second Extinction Reclaim Earth: nu stiu de ce, dar asta mi-a adus aminte de Serious Sam. Bring'em on!
  • Yakuza Like a Dragon: mai e ceva de spus?
  • Assassin's Creed Valhalla: maaan, I really hope they will hit the spot with this one!
Una peste alta, asta e ce imi doresc eu de la un Inside Inbox (dealtfel si de la concurenta). Gameplay la greu, trailers, world premieres... games, games, and more games. Stim despre consola cam tot ce trebuia sa stim, acum e numai despre jocuri. Se putea mai bine? Yes, sure. Intotdeauna e loc de mai bine. Dar momentan, pentru mine e perfect. See you in July (on Inside Xbox)!