Ce imi place pe steam ca nu te taxeaza extra pentru jocurile pe care le ai deja, eu am platit practic 14$ doar pentru jocurile pe care nu le aveam deja, GOG si Humble Bundle ar trebui sa invete chestia asta de la steam![]()
Ce imi place pe steam ca nu te taxeaza extra pentru jocurile pe care le ai deja, eu am platit practic 14$ doar pentru jocurile pe care nu le aveam deja, GOG si Humble Bundle ar trebui sa invete chestia asta de la steam![]()