Quote Originally Posted by Khufu View Post
Este pierdere mare chestia cu jocuri vechi la schimb? Nu am incercat, deci nu stiu. Stabileau corect valoarea jocurilor, sau era ca la Gamestop, o colectie intreaga iti cumpara un joc nou?

Pe online sigur raman.
Am fost chiar inainte de Starea de Urgenta la ei la magazin cu niste jocuri de PS3 SH. Am ramas foarte placut impresionat, atat de angajati (am dat si de un fel de patron) cat si de cat mi s-a oferit pe jocuri, ba chiar am plecat cu o suma mult mai mare decat cea la care ma gandeam eu.

Ca ex: Pe Red Dead Redemption GOTY am luat 60, Demon's Souls 50 lei si Skyrim Legendary Edition 50 Lei. Am avut si toata seria Naruto evaluata corect, deci erau seriosi.

Pentru mine este o pierdere mare chestia cu jocuri vechi la schimb, chiar vorbisem cu angajatul sa revin cu inca cateva jocuri atunci cand se lansa TLOU II si sa i le dau si sa pot lua TLOU II in schimbul lor. (nu primeam bani in mana ci un nr de puncte cu care puteam achizitiona orice voiam din magazin)

Acum ca nu mai pot face acest lucru, imi pare rau ca nu am luat atunci un Days Gone cu jocurile de PS3