Pe de o parte ca sa evit zgarieturile pe ecran/folie (am o folie de plastic care a venit la pachet cu o carcasa), si pe de cealalta parte ca sa arate mai bine dock-ul. Cum ziceai si tu de skinuri dar e mult mai convenabil si simplu sa cumperi cateva huse din astea pe diferite teme (daca sunt ieftine) si sa le schimbi dupa cum iti vine![]()

Reply With Quote