Eu in continuare sunt absolut neimpresionat de cum arata jocul asta, desi am incredere in SP ca sunt capabili sa faca jocuri aratoase si pline de "bling bling", adica particule shiny.

Eu sper sa fie bun dpdv gameplay si poveste, pentru ca grafic, efectiv ma lasa rece si consider ca Days Gone (ca sa nu zic TLOU2) arata mult mai bine decat jocu asta.

Desigur, sper sa ma insel si sa-mi placa foarte mult si grafic si sa faci sute de poze cu care sa ma mandresc