Swipe Right pentru scuturat sabia si pus la loc in teaca Razy.
Cat despre joc, mi-a placut de cand l-au prezentat prima data la E3 si imi place enorm si acum, modul in care orice misiune spune o poveste si este strans legata de lore-ul Japonez specific insulei Tsushima mi se pare absolut genial.
Combatul asa cum spune si Razvan, il salveaza de orice pacat iar sunetul este top notch. Cat despre grafica, sincer mi se pare buna chiar daca nu exceleaza cum o face in titluri AAA exclusive PS cred ca este un compromis decent pt. ca loading time este minuscul. Prefer oricand un compromis de genul asta, la AC Odyssey am renuntat la joc o perioada pentru ca nu mai suportam minute intregi de loading.