Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Senior Member
Jocul este bun, dar are dezavantajul ca vine imediat dupa TLOU2 si este foarte greu sa te mai impresioneze ceva imediat dupa TLOU2.
Nu au legatura intre ele absolut deloc, dar e ca si cum te uiti la Farul - Rapid dupa ce vezi un Lakers - Miami Heat...
Eu am destule random encounters in joc. Momentan nu ma deranjeaza insa n-as vrea sa cred ca asta ma asteapta 20-ish de ore de acum incolo, din 20 in 20 de minute.
Dpdv grafic arata bine pentru gusturile mele, tinand cont ca joc pe base PS4. Nu aveam ce sa ii cer mai mult.
Overall, este o experienta foarte placuta. Parerea mea este ca SONY incheie intr-un stil mare aceasta generatie si ma inclin.
Fan Xbox ori nu, esti doar un hater daca nu recunosti lucrul asta.