Single post: Ghost of Tsushima / Director's Cut
-
Why so serious ?
Nu am zis ca am probleme la random encounters si da, am upgradat si eu de pot omora 3 la rand si da, standoff-urile sunt inca interesante, dar efectiv nu vad rostul la atat de multe random encounters.
Da, unele pot fi ocolite, dar de multe ori te vad ei si te baga automat in combat.
Also, combat-ul e ok, e misto si usor odata ce te obisnuiesti cu el. Nu am zis ca-i greu. Am zis ca te omoara camera si lipsa lock-ului pe inamici - nu odata m-am trezit ca loveam in aer langa inamic si ala dadea in mine.
Iar in spatii inchise e dezastru - tot din cauza camerei prea apropiata de personaj.