Eu nu comparam cu AC, dar daca ar fi sa compar, as spune ca doar partea de combat si partea artistica sunt peste ultimile AC-uri. In rest sunt cam acelasi joc, dar cu foarte multe probleme pe care AC-urile nu le au.

Also, destul de des in ultima vreme, la stealth kills nu mai aud (nu mai baga sunetul) cand il injungii p-ala

Again, eu nu spun ca jocul e slab si nu incerc sa va schimb vreo parere sau sa jignesc pe cineva. Spun doar ca, cel putin pentru mine, s-au adeverit toate problemele pe care le vedeam pre launch si jocul este al naibi de plictisitor si incarcat cu ce nu trebuie (acele random encounters).

Si in niciun caz nu e de 10. Pana acum are un 7 din partea mea si daca da jeebus sa-l continui si sa-l termin, sunt mega curios sa vad ce nota voi considera ca merita overall.

Pana atunci, back to the game