Chiar nu vreau sa fac vreun flame sau vreo cearta, dar i have to point this out. razvanrazy chiar nu inteleg cum Death Stranding, care a fost cel mai plictisitor joc ever made, a putut sa ti se para asa interesant iar asta mega boring. Da ok inteleg, artistic whatever, dar common. You're weird dude. Iar comparatia cu AC chiar nu-si are rostul. Jocul e bun, e fun, insa da, putea sa fie totusi mai greu. Overall e cum ar trebui sa fie un joc, fara sa incerce sa fie altceva ("like a new type of game that we've never seen before", sau s-o dea cu any type of political BS). Daca inca sunteti pe gard si nu stiti ce sa faceti, urmariti reviewul lui ACG, daca v-au placut si restul recomandarilor lui, va va placea si asta.