Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
Ghost of Tsushima e fata aia draguta dar care cumva arata ca inca vreo 3 prietene dragute pe care le cunosti, are nume comun, ii place vara la mare si iarna la munte, ar vrea sa experimenteze chestii noi dar mai mereu amana sau bate in retragere, gateste niste chiftelute bune si face si clatite, lucreaza ceva prin HR la o corporatie.

Death Stranding e tatuata si misterioasa, te uiti la ea si nu stii daca e urata sau cea mai frumoasa pe care ai vazut-o, o cheama Xaeisia, o saptamana n-a iesit din casa si a desenat picturi abstracte apoi din senin zice ca a gasit cazare in ceva sat norvegian pagan, si singurul lucru pe care stie sa-l gateasca e un pesto dubios cu trufe dar de care nu te saturi mai ales cand il unge pe tine cu pensula in lenjerie din latex.
WoW

Interesul meu pentru aceste doua jocuri este unul mic / moderat insa ceea ce ai postat este aur!

Postului anului pentru mine .